Hakem Üye Girişi

Giriş Kayıt

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Aday Hakem Kursu Açılıyor...

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Ankara'da gelişen masa tenisi faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere aday hakem kursu açılıyor, TMTF bünyesinde verilecek kursla hakemliğe adım atacak adayların aşağıdaki linkten başvuru yaparak eğitimlere katılmaları gerekmekte. 

Ankara İl Temsilciliği olarak aylık/yıllık faaliyet programlarımızda yaşanılan gelişmelerle bir çok müsabakanın yer alması neticesinde, gün geçtikçe tabana yayılan ve sevilen bir spor dalı haline gelen Masa Tenisi branşımız için ; hakemlik müessesesinde de kalıcı faydalar sağlamak ve kariyer sahibi olmak isteyen hakemliğe gönül verecek adaylara imkan sağlıyoruz. Aday Hakem olarak çıkılacak bu yolda , İl hakemi, ulusal hakem , uluslararası hakem olabilme imkanı sunulmaktadır.

Kurslar Haziran 2023 ayı içerisinde planlanmakta olup, toplanan talep ve başvuru yoğunluğuna göre planlanarak, geniş bilgi yine sitemizden sizlere ulaştırılacaktır.

Ön Kayıt için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Oluşan kayıtlar Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından değerlendirilerek kurs planlaması yapılacak, ve kesin kayıtlar alınacaktır. Sonrasında düzenlenecek eğitim kursu detayları oluşacak ve sizlere bildirilecektir.

Katılım ön şartları:

1) 18 yaşından gün almış olmak , 2) 51 yaşından büyük olmamak , 3) Adli sicilinin temiz olması , 4) En az lise mezunu olmak...

Bu şartlara uymayan kayıtlar geçersiz kabul edilecektir.

02/06/2023 tarihi itibarı ile Kayıtlarımız kapanmıştır, kurs yeri ve zamanı için ayrıca duyuru yapılacak kayıtlı kursiyerlere gereken bilgilendirmeler yapılacaktır.

 

 

Search

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account